Lekarz Medycyny Estetycznej

Nazywam się Łukasz Ordynowski. Przez kilka lat prowadziłem praktykę lekarską w Hiszpanii, następnie wróciłem do Polski, aby zacząć specjalizację. Przez rok byłem rezydentem na Chirurgii Twarzowo Szczękowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie, a następnie uzyskałem tytuł specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej po pięciu latach specjalizacji w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Medycyna estetyczna nie jest specjalizacją, lecz umiejętnością zawodową, jaką lekarz zdobywa w trakcie kursów, praktyk oraz kongresów. Pierwsze kroki w tym temacie stawiałem w 2006 roku i rozpoczęły się one cyklem szkoleń z posługiwania się toksyna botulinową, kwasem hialuronowym oraz peelingami chemicznymi.

Od tamtego czasu nieustannie staram się doszkalać, uczestniczę w kongresach, piszę artykuły oraz mam zaszczyt być szkoleniowcem z ramienia Lea Futur kwasu hialuronowego marki StylAge. Dodatkowo wraz z zaprzyjaźnionymi specjalistami prowadzimy akcję non-profit pomocy ludziom z deformacjami w obrębie twarzy.

Moja praca przynosi mi wiele satysfakcji. Staram się przywrócić odpowiednią rangę zabiegom medycyny estetycznej, która nie powinna kojarzyć się jedynie z celebrytami, lecz być częścią codziennej pielęgnacji i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Najważniejsze jednak dla mnie są nie same zmarszczki, lecz utrzymanie prawidłowych proporcji twarzy oraz zadbanie o odpowiednie „wrażenie” jakie wywieramy na innych – dlatego tyle starań dokładam do tego, aby twarz wyglądała na promienną i wypoczętą, lecz nie odbiegała od naszych pierwotnych kształtów.  

Zapraszam na konsultacje – razem możemy więcej !