Akupunktura

Nazywam się Olga Baran. Dzięki zabiegom akupunktury klasycznej pomagam moim pacjentom wrócić zarówno do zdrowia fizycznego jak i równowagi psychicznej. Specjalizuję się w pomocy ludziom przechodzącym przez kryzysy życiowe: łagodzę trudne stany emocjonalne i związane z nimi dolegliwości ciała – bóle głowy, bezsenność, zaburzenia trawienia.

W swojej pracy i podejściu zawsze kieruję się równoważeniem zarówno stanu ciała jak i psychiki moich pacjentów, bo tylko wtedy można mówić o pełnym powrocie do zdrowia.

W 2010 r. skończyłam Szkołę Akupunktury Tradycyjnej w Bydgoszczy, gdzie po trzech latach nauki i roku stażu klinicznego otrzymałam dyplom specjalisty akupunktury tradycyjnej. Od tej pory rozwijam swoją praktykę uczestnicząc w setkach godzin kursów dodatkowych i ucząc się od najlepszych nauczycieli Medycyny Chińskiej (m.in. Hamid Montakab, Yair Maimon, Rada Thambirajah, Donald B. Halfkenny i inni). W 2020 r. otrzymałam dyplom klasycznej szkoły Ling Shu Institute (Niemcy).

W moim gabinecie wykorzystuję akupunkturę i wszystkie techniki pomocnicze Medycyny Chińskiej, które podnoszą skuteczność zabiegów: Gua Sha, bańki ogniowe, moksę pośrednią i bezpośrednią, Ping Shen i inne.

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce 🙂