Intraceuticals™

Intraceuticals™ – Rejuvenate – Zabieg Gwiazd – to zabieg popularny wśród gwiazd światowego formatu takich jak Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kim Kardashian i innych.

Jest uwielbiany przez gwiazdy, ze względu na natychmiastowe efekty, takie jak: odmłodzenie, wygładzenie i odświeżenie skóry.

Zabiegi Intraceuticals Rejuvenate dostarczają skórze zaawansowanych składników dających widoczne i odczuwalne efekty, wzmagające się z każdym zabiegiem. Zaleca się je jako indywidualne lub jako seria 6 zabiegów. Do każdego zabiegu używane jest specjalistyczne serum – baza, zapewniające głębokie nawodnienie, lifting oraz napięcie skóry. Specjalistyczne sera Intraceuticals™ zawierają składniki aktywne, które są uwalniane oraz aktywowane w trakcie zabiegu.

Kwas hialuronowy i indywidualnie dobrane do potrzeb skóry serum przenikają w głąb skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który po zbliżeniu do skóry na ok. 1 mmm wtłacza dobroczynne substancje, wykorzystując czysty tlen hiperbaryczny.

Zabieg jest bezpieczny i praktycznie nie ma przeciwwskazań. Mogą go wykonywać zarówno kobiety ciężarne, jak i posiadacze skór problemowych.