Zabiegi Rhonda Allison

Hibiskus Flower Acid Peel – Piling do cery z trądzikiem grudkowym

Przeznaczony do cery z nierównym kolorytem skóry, strefa T, zanieczyszczoną, z zaskórnikami, przebarwieniami pozapalnymi, wrażliwa, naczyniowa z tendencją do trądziku różowatego.

Cel zabiegu:  
Poprawia odbudowę komórkową, powoduje powierzchowne złuszczanie, które regeneruje, wygładza i poprawia koloryt skóry. Reguluje pH skóry i wydzielanie sebum.

Główne preparaty w zabiegu:

  • Hibiskus Peel – (L-migdałowy kwas 20%; kwas pirogronowy 5%; kwas fitowy 5%; ekstrakt z hibiskusa). Mieszanina kwasów AHA i kwasów kwiatowych trzeciej generacji. Nie podrażnia, głęboko nawilża, rozjaśnia, jednocześnie przyspiesza regenerację skóry.
  • Flower Acid Peel – (25% kwasu migdałowego; 25% kwasu azelainowego; kwas pirogronowy 5%; kwas fitowy 5%; ekstrakt z hibiskusa; tokoferol; palmitynian retinylu). Kompleks kwasu migdałowego i azelainowego doskonale sprawdza się do skór tłustych, w przypadku trądziku pospolitego, trądziku różowatego.

Lotus Peel Ilumination – zabieg dla skóry z przebarwieniami.

Cel zabiegu:  
Regeneracja na poziomie komórkowym, silna stymulacja i zagęszczenie skóry. Regeneracja naskórka 10 dniowa, złuszczanie płatkowe.

Zabieg ma na celu dostarczenie antyoksydantów, działa rozjaśniająco na skórę dzięki specjalnie wydzielonym kompleksom aminokwasów. Wyraźnie redukuje zmarszczki i  
wygładza skórę. Poprawia gęstość i koloryt skóry. Zwiększa napięcie i poprawia owal twarzy.

To zabieg oparty na klasycznej formie Peelingu Jessnera. Nazwa pochodzi od korzenia kwaitu Lotosu, która zawiera wiele antyoksydantów, działa rozjaśniająco na skórę oraz specjalnie wydzielonego kompleksu aminokwasów, które doskonale reagują w niskim pH.

Rosacea Peel – Peeling do skóry z trądzikiem różowatym, rumieniem.

Przeznaczony dla skór cienkich i delikatnych, płytko unaczynionych,gdy na nosie, brodzie i policzkach pojawiają się czerwone plamy, które są pierwszym  
zwiastunem stanu chorobowego skóry, skórze ze skłonnością do  
nadwrażliwości, także u osób narażonych na gwałtowne zmiany temperatury,  
stres i silne promieniowanie UV, może być stosowany we wszystkich  
fototypach.

Główne zastosowane produkty:

  • Cell Conditioner – L-mlekowy kwas 20%; kwas salicylowy 4%; kwas ursulowy 4%; ekstrakt z brzozy białej. Wspomaga odbudowę kolagenu i zapobiega jego degradacji. Poprawia strukturę skóry i zapobiega jej chorobom. Wspomaga odbudowę warstwy lipidowej, poprawia ciśnienie w naczyniach kapilarnych, ma działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i antybakteryjne.
  • Salicylic Peeling Cream -25% kwasu salicylowego, D-Alfa Tokoferol, witamina E, Allantoina. Peeling w formie pasty wspomaga złuszczanie warstwy rogowej naskórka, poprawia wygląd skóry i ją wygładza. Ma właściwości antybakteryjne i keratolityczne oraz eliminuje zatykanie się porów.
  • Hibiscus Peel – L-migdałowy kwas 20%; kwas pirogronowy 5%; kwas fitowy 5%; ekstrakt z hibiskusa. Mieszanina kwasów AHA i kwasów kwiatowych trzeciej generacji. Nie podrażnia, głęboko nawilża, rozjaśnia, jednocześnie przyspiesza regenerację skóry.
  • Vitamin A+ Peptide Peel – Bardziej stabilna forma witaminy A. Działanie stymulujące złuszczanie i regenerację komórkową wzmacnia enkapsulowana forma tripeptydu oraz naturalna L-karnityna, która zwiększa nawilżenie.

Hot Tomato Peel + Vitamina A

Przeznaczony do cery mieszanej, trądzikowej, z zaskórnikami, grubej skóry z silnym sebum, z przebarwieniami posłonecznymi i pozapalnymi, z bliznami potrądzikowymi.

Cel zabiegu:  
Głębokie oczyszczanie skóry, zmniejszenie por, wyregulowanie pH skóry, załagodzenie stanów zapalnych skóry oraz zapobieganie przebarwieniom i bliznom potrądzikowym.

Główne zastosowane produkty:

  • Melanin Supresant Solution – mieszanina kwasu kojowego, kwasu azelainowego, L-arbutyny i ekstraktu z liści pomidora. Wzmacnia działanie rozjaśniające poprzez oddziaływanie na inhibitor melaniny. Ponadto minimalizuje powstanie przebarwień pozapalnych (PIH), dostarcza przeciwutleniaczy i działa przeciwbakteryjnie.
  • Hot Tomato peel– mieszanina kwasu kojowego, azelainowego, L-arbutyny i ekstraktu z liści pomidora, działa rozjaśniająco oraz mimimalizuje powstanie przebarwień, dostarcza antyutleniaczy i działa przeciwbakteryjnie. 10% kwasu azelainowego, ekstrakt z liści/owocu/łodygi pomidora, 3% kwasu salicylowego, posiada właściwości depigmantacyjne oraz regeneracyjne, złuszczające i antyoksydacyjne. TCA, kwas salicylowy, kwas L-mlekowy, kwas azelainowy, wykazuje działanie przeciwbakteryjne, złuszczające i antyseptyczne. Poprawia strukturę skóry, regenerując ją i pobudzając do naturalnej odnowy
  • Maska uszczelniająca Vitamin A+peptide peel- to silnie skoncentrowany retinol (ok. 3%) w formie liposomalnej w połączeniu z kompleksem tripeptydów i 100% L-Carnityny. Działa uszczelniająco po głębokim peelingu. przyspiesza regenerację i zwiększa nawilżenie w trakcie eksfoliacji, oraz intensyfikuje proces złuszczania. Pozostawiona na 12h.